stat4u</center>
RSS
piątek, 31 grudnia 2010
Wszystkiego najlepszego w 2011 roku!

Kończy się rok 2010. Jaki był dla Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej? Przede wszystkim niezwykle intensywny – wystarczy prześledzic Dziennik Budowy, aby przekonać się jak wielką pracę wykonano – od fundamentów po stan surowy zamknięty i prace wykończeniowe wewnątrz budynku.

Ale nie tylko to – bardzo dużo działo się także wokół powstającej biblioteki: uroczystość wmurowania kamienia węgielnego, konferencja prasowa i inne imprezy, na których staraliśmy się przybliżyć projekt i możliwości Centrum. Pomimo takiego ogromu prac wykonanych w mijającycm roku, kolejny będzie jeszcze intensywniejszy – to już oficjalnie potwierdzone – otwarcie CINiBA nastąpi w październiku 2011 roku, a nie jak planowano, rok później. Przyśpieszenie terminu uruchomienia biblioteki wiąże się z jeszcze intensywniejszym wysiłkiem, jaki jeszcze trzeba będzie włożyć przed przeprowadzką zbiorów Bibliotek Uniwersytetów: Śląskiego i Ekonomicznego.

Czego zatem życzyć przyszłym pracownikom Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej w nadchodzącym roku? Przede wszystkim dużo, dużo zdrowia, cierpliwości i dobrej współpracy, a wtedy cała reszta nie będzie taka trudna. Tak więc do zobaczenia w przyszłym roku już w CINiBA!