stat4u</center>
Blog > Komentarze do wpisu
Dużo się dzieje wokół CINiBA...

...i nie chodzi o samą budowę, choć ta nie zwalnia tempa, o czym można przekonać się odwiedzając regularnie aktualizowany Dziennik Budowy i oglądając dzięki kamerze na bieżąco wydarzenia z placu budowy .

Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka to nie tylko plac budowy przy ul. Bankowej, ale także szereg działań toczących się wokół tego projektu. I tak ruszył konkurs na logo CINiBA - warto wziąć w nim udział bo pula nagród to 6000 złotych. Jest więc o co powalczyć! Jednocześnie zapraszamy do obejrzenia naszej wystawy pt.: „Budowa Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej w obiektywie”, którą od 21 stycznia do 14 lutego 2011 r. można oglądać na Wydziale Nauk o Ziemi Uniwersytetu Śląskiego (Sosnowiec, ul. Będzińska 60), a od 25 stycznia również w budynku „B” Uniwersytetu Ekonomicznego (Katowice, ul. Bogucicka 3).

Zostaliśmy także zaproszeni do udziału w Targach Książki w Katowicach, które odbędą się 20-23 października br. w katowickim „Spodku”, z tej okazji Biblioteka Uniwersytetu Śląskiego ogłosiła internetowy plebiscyt Book Top Silesia – 50 książek, najlepszych zdaniem Ślązaków. Dlatego serdecznie zapraszamy do zgłaszania swoich typów oraz do komentowania i oceniania już zgłoszonych.

czwartek, 03 lutego 2011, ciniba

Polecane wpisy

Komentarze
2014/02/12 14:17:16
Tak samo sporo się dzieje wokół program pit 2014